Press "Enter" to skip to content

First minute 2022 :: Flexi garancia

Aktualizované 10. januára 2022

Kúpa zájazdu vo first minute nebola nikdy jednoduchšia. Slovenské cestovné kancelárie Vám prinášajú FIRST MINUTE ponuky s flexi garanciami a možnosťou bezplatného zrušenia zájazdu, bezplatnej zmeny zájazdu alebo výmeny cestujúceho. Zavolajte nám na 02/33872835 a naše predajkyne Vám radi poradia s jednotlivými zájazdmi.

Cestovná kancelária FIFO

:: Najnižšia záloha iba 50 EUR na osobu – záloha 50 € sa vzťahuje na zájazdy leteckou a autobusovou dopravou a hotelové ubytovanie individuálnou dopravou. Záloha za štúdio alebo apartmán individuálnou dopravou je vo výške 150 €/ štúdio, resp. apartmán bez stravy.

:: Bez stornopoplatku – pri rezervácii zájazdu do 31.03. 2022 máte možnosť zájazd zrušiť až do 15.04.2022 zdarma.

:: Doplatok za zájazd len 45 dní pred nástupom na dovolenku

Kompletnú ponuka zájazdov CK FIFO ->>

Cestovná kancelária Hydrotour

:: Bezplatné storno zájazdu až do 30.04.2022, netýka sa zájazdov s dátumom nástupu do 30.04.2022.

:: Garancia bezplatnej zmeny termínu, destinácie a hotela až do 30 dní pred nástupom na zájazd.

:: Zmena cestujúceho až do 14 dní pred nástupom na zájazd, poplatok za zmenu 40 EUR/osoba.

Kompletnú ponuka zájazdov CK Hydrotour ->>

Cestovná kancelária Satur

:: Bezplatné storno – zakúpený zájazd môžete aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť v lehote najmenej 25 a najviac 35 dní pred začiatkom termínu zájazdu. (neplatí pre: Pobyty pri mori /pravidelné letecké linky/, Poznávacie zájazdy, Zájazdy do exotiky)

:: Bezplatná zmena destinácie – Pri zájazdoch zakúpených v rámci akcie FIRST MOMENT môžete až do 14 dní pred začiatkom zájazdu bezplatne zmeniť destináciu do inej ľubovoľnej destinácie, do ktorej organizuje CK SATUR TRAVEL zájazdy a tieto kapacity sú v čase požiadavky dostupné. Túto službu v hodnote 39€ na osobu máte počas akcie FIRST MOMENT zdarma. (platí pre Pobyty pri mori – charterová letecká a individuálna doprava)

:: Bezplatná zmena mena – pri zakúpených zájazdoch môže cestujúci, ktorý zmluvu uzatváral, bezplatne zmeniť meno cestujúcej osoby, a to až do 48 hodín pred začiatkom zájazdu, pričom cena a podmienky, ktoré boli platné v deň objednania zájazdu, ostávajú nezmenené. (platí pre Pobyty pri mori – charterová letecká a individuálna doprava)

Kompletnú ponuka zájazdov CK Satur ->>

Cestovná kancelária Tiptravel, Koala Tours, Seneca Tours, Hechter

:: balík GARANCIA ISTOTA LETO 2022 platí len pre letné pobytové zájazdy s odchodom od 1.6.2022 a iba v prípade, že má klient u nás zakúpené komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS

:: garancia bezplatného storna zájazdu – klientom garantujeme vrátenie peňazí v plnej výške pri stornovaní zájazdu do 1.4.2022.

:: garancia bezplatnej výmeny zájazdu – klientom garantujeme bezplatnú zmenu termínu, destinácie, avšak za aktuálnych podmienok do 1.5.2022.

:: garancia bezplatnej zmeny mena – klientom garantujeme bezplatnú zmenu mena účastníka pobytového zájazdu do 1.6. 2022.

Kompletnú ponuka zájazdov CK Tiptravel, CK Koala Tours, Seneca Tours, Hechter ->>

Cestovná kancelária Turancar

:: garancia ceny – všetkým klientom, ktorí uhradia plnú cenu zájazdu do 01.04.2022 garantujeme, že ich cena sa nezmení ani pri zmene cien pohonných látok, alebo z iného, zákonom dovoleného dôvodu.

:: flexibilita – všetkým klientom, ktorí si kúpia zájazd do 01.04.2022 umožníme zmeniť termín i destináciu najneskôr 30 dní pred nástupom bez poplatku (okrem zájazdov s letenkou zakúpenou na pravidelnej linke).

Kompletnú ponuka zájazdov CK Turancar ->>

Cestovná kancelária Kartago Tours

:: bezplatná zmena mena a destinácie do 10 dní pred odletom (platí v prípade zakúpenia komplexného cestovného poistenia cez Kartago Tours)

:: bezplatné storno 15 dní pred odletom. Klient má nárok na bezplatné storno 15 dní pred odletom vrátane poistenia pri kúpe zájazdu do 15.1.2022

Kompletnú ponuka zájazdov CK Kartago Tours ->>

Cestovná kancelária Globtour, Jazzwelt

:: možnosť bezplatného zrušenia zájazdu do 1.4.2022 bez udania dôvodu

Kompletnú ponuka zájazdov CK Globtour ->>

Komentujte ako prvý

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *