Press "Enter" to skip to content

Omán s priamym letom z Bratislavy

Aktuálna korona kríza zmenila plány mnohých cestovateľov. Nové ponuky aj so špeciálnymi garančnými schémami sa už však objavujú aj v ponuke slovenských cestovných kancelárií. Ak chcete skombinovať bezpečnú dovolenku pri mori s právnou istotou v prípade problémov s ochorením COVID-19, tento produkt je presne pre Vás!

Letieť do Ománu budete charterovým letom z Bratislavy iba so slovenskými klientmi. Lietadlo bude po celý čas Vašej dovolenky čakať na Vás priamo v Sallalahu, ak by sa nejakým spôsobom skomplikovala situácia s COVID-19 a vyžadoval by sa návrat naspäť. Navyše ku zájazdu si môžete priplatiť špeciálnu právnu garanciu, ktorá Vám umožňuje bezplatne odstúpiť od zmluvy o zájazde v prípade, ak by ste pred nástupom na zájazd ochoreli na COVID-19.

Odlet a príletOdlet je 30.12., predpokladaný odletový čas je o 02:00 hod (prílet 14:35 hod) a let potrvá 8,5 hodiny. Cestou je naplánované jedno krátke medzipristátie na dotankovanie, počas ktorého sa však z lietadla nevystupuje. Spiatočný let je 05.01.2021 a predpokladaný odlet je o 18:00 h (prílet 00:10 hod dňa 06.01), takže si v pokoji užijete ešte celý deň na pláži. V lietadle sú k dispozícií 2 triedy: Economy a Economy Plus.

Obľúbený hotel Fanar so slovenskými animátormi
V Ománe na Vás čaká u slovenských cestovateľov obľúbený Fanar Hotel and Residences. Hotel s 577 izbami a apartmánmi, rôznymi reštauráciami a barmi, 24-hodinovou recepciou, 3 hotelovými plážami (2 v miernom a kľudnom zálive a jedna pri otvorenom mori), ako aj 800 m² infinity bazénom, atraktívnym stravovacím programom dine-around a výborným spa centrom Al Waha Spa.
(Fotka Oman restika)

Na deti čaká ZOO priamo v rezorte, detský klub, v ktorom ich denne budú čakať 2 slovenskí animátori, celodenné animácie či možnosť pozorovať delfíny priamo z móla neďaleko hotela.

Covid garancia
U6 vyššie spomínaná COVID garancia Vám cene balíka ponúka 3 PCR testy (jeden pred odchodom, druhý po prílete do Sallalahu a tretí po návrate na Slovensko). V prípade, že by vám výsledok vyšiel pozitívny, náklady všetkých cestujúcich nahlásených na zmluve o zájazde zájazdu Vám budú vrátené do 2 pracovných dní.

Návrat na Slovensko
V rámci aktuálnych epidemiologických opatrení proti šíreniu COVID-19 po návrate na Slovensko zo štátov, ktoré nie sú definované ako menej rizikové ste povinný registrovať sa v elektronickom systéme, a nastúpiť do domácej izolácie, s tým že na piaty deň izolácie môžete absolvovať PCR test – až do jeho negatívneho výsledku zostávate v domácej izolácii. Situácia sa môže meniť, preto Vám odporúčame vždy sledovať stránku https://korona.gov.sk/

Iné ponuky
Ak by Vám nevyhovoval daný termín, ale chcete stráviť dovolenku v Ománe, je Vám k dispozícii široká škála prestupových letov a termínov s odletom z Viedne. Do Sallahu sa lieta každý deň s prestupom v Istanbule, Dubaji alebo Dohe. Viaceré januárové termíny sú ponúkané s výhodnou cenou, avšak bez COVID-19 garancie (nepoistené liečebné náklady v prípade ochorenia COVID-19 a nemožnosť odstúpenia od zmluvy pri pozitívnom PCR teste).

Ponuku termínov rakúskych a nemeckých zájazdov nájdete na našej webovej stránke www.reisen.sk

Komentujte ako prvý

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *